Olmayan Ülke

Menu

Tüm Zamanların Rekortmeni Avatar 2’dan İlk Görseller Yayınlandı!

avatar 2 ile ilgili görsel sonucu

Usta yönetmen  James Cameron‘ın yönettiği son film olan Avatar 2009 yılında vizyona girdiğinde kuşkusuz beyazperdeye farklı bir soluk getirdi ve tüm zamanların en iyi filmlerinden birisi olarak kabul edildi.  bir süredir devam filmi çekilecek olan Avatar beklemedeydi ve nihayet güzel haberler geldi.  Geçtiğimiz günlerde Avatar 2’nin çekimleri nihayet başladı.

Avatar 2 ve 3’ü birlikte çektikten sonra filmlerin sırayla 2020 ve 2021’in sonlarında gireceğini açıklayan James Cameron, Avatar 2’nun vizyona girmesinin ardından Avatar 4 ve 5’un aynı anda çekileceğini ve bu iki filmin de yine 2024 ve 2025’in sonunda vizyona gireceğini söyledi. Filmlerin senaryoları da hazır çekimi beklemekte. 

Avatar 2’de oyuncu kadrosunda Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Oona Chaplin, Sam Worthington, Stephen Lang ve Cliff Curtis gibi isimlerin yer alıyor. Ayrıca filmde bir çok çocuk oyuncuda yer alacak.  İşte filmle ilgili ilk görseller.

avatar-2-ilk-bakıs-2-filmloverss

 

avatar-2-ilk-bakıs-3-filmloverss

paylaşınShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
The following two tabs change content below.

Olca Karasoy

Olca Karasoy 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Çeşitli gazete ve dergilerde muhabirlik yaptı. 2016 yılında Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tezlerini animeler üzerine hazırladı ve animeler ile ilgili belgesel bir film çekti. Hint, Kore ve Japon kültürü - sineması, macera ve korku oyunları ile ilgilenen yazar, boş zamanlarını yüzerek ve fotoğraf çekerek değerlendirmekte, kimi zaman da tiyatroya gitmektedir. Merlin Media'da Koordinatör olarak görev yapan Olca Karasoy, çeşitli dergi ve sitelerde oyun, anime, sinema makaleleri ve kitap yazmakta, kitap çalışmalarını sürdürmekte ve doktoraya hazırlanmaktadır.

Categories:   Haberler

Comments