Olmayan Ülke

Menu

One More Time Fragmanı Yayınlandı

2006  yılında çektiği Land of Blind filminden sonra 10 senelik bir ara veren Robert Edwards’ın yönetmenliğini yaptığı, Christopher Walken ve Amber Head’ın başrollerini paylaştığı “One More Time” fragmanı nihayet yayınlandı.

Film, punk rock starı olan Jude ve müziğe dönüş yapmak isteyen babası Paul’un ilişkisine odaklanmaktadır. Paul eski bir müzisyendir ve eski hayatına özlem duymaktadır. Kızı Jude ile müzik kariyerine dönüş yolculuğa başlar. Birbiri ile pekte iyi geçinemeyen baba kızın ilişkisi dışında aşk ve rekabet dolu hayatları anlatılır.

Film 8 Nisan 2016’da Amerika’da gösterime girecektir. Türkiye için gösterim tarihi henüz belli değildir.

 

paylaşınShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
The following two tabs change content below.

Olca Karasoy

Olca Karasoy 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Çeşitli gazete ve dergilerde muhabirlik yaptı. 2016 yılında Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tezlerini animeler üzerine hazırladı ve animeler ile ilgili belgesel bir film çekti. Hint, Kore ve Japon kültürü - sineması, macera ve korku oyunları ile ilgilenen yazar, boş zamanlarını yüzerek ve fotoğraf çekerek değerlendirmekte, kimi zaman da tiyatroya gitmektedir. Merlin Media'da Koordinatör olarak görev yapan Olca Karasoy, çeşitli dergi ve sitelerde oyun, anime, sinema makaleleri ve kitap yazmakta, kitap çalışmalarını sürdürmekte ve doktoraya hazırlanmaktadır.

Categories:   Haberler, Yeniler

Comments