Olmayan Ülke

Menu

Hint Hükümeti, Deepika Padukone’ye Son Film Padmavati için Ölüm Fermanı Çıkardı!

Hindistan’nın şuanda iktidar partisini Hindu yöneticilerden oluşmakta. İktidarın bir yöneticisi, içeriği nedeniyle ülkede tepki çeken Padmavati isimli filmin yönetmeni ve kadın  başrol oyuncusu Deepika Padukone öldürene ödül vereceğini açıkladı. Ortalık çok karıştı.

 padmavati ile ilgili görsel sonucu
 
 
Hindistan’da milliyetçi iktidar partisinin bir üyesi, ‘Padmavati’ filminin yönetmeni ve başrol oyuncusunu öldürene para ödülü vaat etti. Filmin gösterimi tepkiler üzerine ertelenmişti.
Bharatiya Janata Partisi’nin Haryana eyaletindeki yöneticisi Suraj Pal Amu, bir mitingde yaptığı konuşmada cinayetler için 1,5 milyon dolar vereceğini söyledi.
Filmin gösterimine izin verilmeyeceğini belirten parti yöneticisine nasıl bir yaptırım uygulanacağı bilinmiyor.
SULTAN VE KRALİÇE ARASINDA ROMANTİK BİR İLİŞKİ VARMIŞ GİBİ GÖSTERMEKLE SUÇLANIYOR

 

deepika padukone ile ilgili görsel sonucu
Padmavati isimli film, Delhi’nin Müslüman Sultanı Alaeddin Halaci tarafından yakalanmaktansa kendisini öldürmeyi seçen cesur ve güzel Rajput kraliçesinin hikayesini anlatıyor.
Yönetmen Sanjay Leela Bhansali, sultan ile kraliçe arasında romantik bir ilişki varmış gibi göstermekle suçlanıyor.

padmavati filmine ölüm ile ilgili görsel sonucu

paylaşınShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
The following two tabs change content below.

Olca Karasoy

Olca Karasoy 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Çeşitli gazete ve dergilerde muhabirlik yaptı. 2016 yılında Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tezlerini animeler üzerine hazırladı ve animeler ile ilgili belgesel bir film çekti. Hint, Kore ve Japon kültürü - sineması, macera ve korku oyunları ile ilgilenen yazar, boş zamanlarını yüzerek ve fotoğraf çekerek değerlendirmekte, kimi zaman da tiyatroya gitmektedir. Merlin Media'da Koordinatör olarak görev yapan Olca Karasoy, çeşitli dergi ve sitelerde oyun, anime, sinema makaleleri ve kitap yazmakta, kitap çalışmalarını sürdürmekte ve doktoraya hazırlanmaktadır.

Categories:   Haberler

Comments